Zajazd BiałczańskiTrwa ładowanie strony...

Nasz Zajazd

Zajazd Białczański położony w Białce Tatrzańskiej słynącej zimą z kompleksu wyciągów narciarskich, oświetlonych i sztucznie naśnieżanych z łagodnymi, szerokimi i dobrze utrzymanymi trasami, a latem z pięknych widoków na Tatry, Gorce i Pieniny, zachęcających do pieszych letnich wędrówek oraz zimnej i rwącej rzeki gdzie można użyć kąpieli wodnych i słonecznych leżakując na brzegu rzeki.

W Zajeździe Białczańskim „Każdy znajdzie coś dla siebie” bo tak naprawdę Zajazd to Karczma regionalna drewniana z kominkiem i antresolą na piętrze oraz  baza  noclegowa. Do Karczmy zapraszamy na smaczne tradycyjne posiłki, posiady przy kominku z udziałem Kapeli góralskiej.

Na życzenie klienta organizujemy

  • przyjęcia weselne, komunijne, chrzciny
  • kameralne uroczystości rodzinne
  • imprezy integracyjne
  • spotkania biznesowe

W części noclegowej posiadamy kilkadziesiąt miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych. Każdy pokój wyposażony nowocześnie i standardowo,  posiada łazienkę , TV , balkon lub taras. Na parterze znajduje się pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Pobyt sprzedajemy w systemie BAD & BREAKFAST dodatkowy posiłek można dokupić
w Karczmie Regionalnej. Do dyspozycji gości internet bezprzewodowy co z pewnością ucieszy wszystkich tych którzy zmuszeni są do łączenia aktywnego wypoczynku z obowiązkami biznesowymi.  Ok. 400 m od Zajazdu znajduje się wyciąg narciarski orczykowy ZEBRA natomiast ok. 1000 metrów Kompleks Narciarski Kotelnia Białczańska.

NASZ ZAJAZD JEST PRZYJAZNY DLA MOTOCYKLISTÓW, dysponujemy garażem dla motorów.

Posiadamy wypożyczalnię skuterów śnieżnych i guadów. Organizujemy z przewodnikiem wyprawy na Skuterach. Trasy i terminy wypraw do uzgodnienia. Jazda na skuterach śnieżnych jest bardzo prosta ponieważ nie wymaga żadnej zmiany biegów. Skutery nie posiadają biegów - mechanizm napędowy zbudowany jest na zasadzie działania siły odśrodkowej, wystarczy więc tylko dodać gazu i mkniemy poprzez śnieżnobiały krajobraz zostawiając za sobą tumany śnieżnego pyłu. Jazda na tych maszynach jest zatem tak prosta, że szaleją na nich nawet 5 letnie maluchy

Nasi goście na czas pobytu otrzymują bezpłatną Karta Tatrzańską.
karta_tatrzanska_zajazd_bialczanki

   
Zajazd Białczański
ul. Środkowa 57a, Białka Tatrzańska