Zajazd BiałczańskiTrwa ładowanie strony...

Oferta

W Zajeździe Białczańskim „ Każdy znajdzie coś dla siebie” bo tak naprawdę Zajazd to Karczma regionalna drewniana z kominkiem i antresolą na piętrze, sala dyskotekowa, nowocześnie i profesjonalnie wyposażona w sprzęt świetlny i dźwiękowy oraz  baza  noclegowa.

Czekaja na Państwa piękne widoki na tatry, górskie ścieżki zachęcające do pieszych wycieczek oraz rzeka Białka gdzie można zażywać letnich kąpieli i promieni słonecznych.

W części noclegowej posiadamy 60 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych. Każdy pokój wyposażony nowocześnie i standardowo,  posiada łazienkę , TV , balkon lub taras. Na parterze znajduje się pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
Pobyt sprzedajemy w systemie BAD & BREAKFAST dodatkowy posiłek można dokupić
w Karczmie Regionalnej. Do dyspozycji gości internet bezprzewodowy co z pewnością ucieszy wszystkich tych którzy zmuszeni są do łączenia aktywnego wypoczynku z obowiązkami biznesowymi.  Ok. 200 m od Zajazdu znajduje się wyciąg narciarski orczykowy ZEBRA natomiast ok. 700 metrów Kompleks Narciarski Kotelnia Białczańska.

Naszym gościom ułatwiamy zakup biletów na Kolej Linową Kasprowy Wierch.
Pośredniczymy w zorganizowaniu wycieczek lokalnych Spływ Dunajcem, Słowacja, Kuligi itp.   Oferujemy usługi Biura Turystycznego Teresa w Zakopanem www.teresa.zakopane.pl

Pokoje gościnne
Pokoje gościnne
Karczma regionalna
Karczma regionalna
Wypożyczalnia skuterów snieżnych i quadów
Wypożyczalnia skuterów snieżnych i quadów
Organizacja imprez
Organizacja imprez
Obsługa grup
Obsługa grup
Klub Bilardowy z Drink Barem
Klub Bilardowy z Drink Barem
   
Zajazd Białczański
ul. Środkowa 57a, Białka Tatrzańska