Zajazd BiałczańskiTrwa ładowanie strony...

Wypożyczalnia skuterów snieżnych i quadów

Nasza oferta obejmuje zarówno indywidualne zabawy na skuterach śnieżnych i quadach jak i obsługę grup. Zapewniamy także instruktaż dla osób pierwszy raz wsiadających na skuter. Na życzenie aranżujemy wyprawy ekstremalne, wieczorne wyjazdy i wiele innych atrakcji zapewniających doskonałą zabawę dla każdego, kto zechce skorzystać z naszej oferty.

Skutery śnieżne

W naszej ofercie znajdują się najbardziej zaawansowane technologicznie modele skuterów śnieżnych. Są to super lekkie i wytrzymałe konstrukcje napędzane czterosuwowym silnikiem. To najbardziej ciche i ekologiczne skutery, zapewniające optymalną gamę doznań - połączenie mocy z bezpieczeństwem.

Skutery śnieżnae Białka TatrzańskaSkutery śnieżnae Białka TatrzańskaSkutery śnieżnae Białka Tatrzańska

Quady

Nasza wypożyczalnia quadów w Białce Tatrzańskiej, zaprasza indywidualne osoby na naukę jazdy w terenie. Nie ograniczają nas godziny pracy, chętnie przejedziemy górami zarówno w nocy jak i przy złej pogodzie. Wyjazdy firmowe oraz imprezy firmowe realizujemy od kilku lat.

Quady stanowią połączenie typowych samochodów terenowych, dających możliwość bezpiecznego przemierzania rozmaitych bezdroży, ze swobodą i poczuciem wolności, które umożliwia jazda motocyklem. Kierować taką maszyną można nauczyć się zaledwie w parę minut. Manetka gazu, hamulce oraz przedni i wsteczny bieg wystarczą, by przeżywać emocje związane z jazdą na tym czterokołowym pojeździe.

Quady Białka TatrzańskaQuady Białka TatrzańskaQuady Białka TatrzańskaQuady Białka TatrzańskaQuady Białka TatrzańskaQuady Białka TatrzańskaWypożyczalnia Quadów Białka TatrzańskaQuady Białka Tatrzańska

Pomysł quadów zrodził się w Stanach Zjednoczonych na początku lat 80-tych XX wieku zaś do Polski pierwsze tego rodzaju pojazdy trafiły w pierwszej połowie lat 90-tych. Mamy nadzieję, że dzięki działalności Quadclubu staną się powszechnie znanym sposobem na świetną zabawę i czynne spędzanie wolnego czasu. A jazda terenowym czterokołowcem to prawdziwa gratka, nie tylko dla koneserów czy osób czerpiących radość z dynamicznej jazdy i ekstremalnych wojaży, ale także dla preferujących rekreacyjne i spokojne przejażdżki.

Zapraszamy amatorów terenowej jazdy, zarówno młodych, starszych, jak i rodziców z małymi dziećmi.

W celu zarezerwowania sprzętu prosimy o kontakt telefoniczny pod jeden z poniższych numerów:
18 265 47 40, 603 591 555, 601 371 905.

   
Zajazd Białczański
ul. Środkowa 57a, Białka Tatrzańska